Čeští fotbalisté vydělali na mistrovství Evropy 12 milionů eur, tedy v přepočtu 306 milionů korun. Hráči a realizační tým by si mezi sebou měli rozdělit zhruba 100 milionů korun, protože asociace už dříve rozhodla, že jejich podíl bude jedna třetina zisku.
Nejprve šéf asociace Miroslav Pelta prohlašoval, že se peníze rozdělí až poté, co se odečtou náklady na šampionát. Pak ale generální sekretář Fotbalové asociace ČR Rudolf Řepka řekl, že peníze si hráči rozdělí přímo z peněz, které vybojují.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










