Čeští fotbalisté vydělali na mistrovství Evropy 12 milionů eur, tedy v přepočtu 306 milionů korun. Hráči a realizační tým by si mezi sebou měli rozdělit zhruba 100 milionů korun, protože asociace už dříve rozhodla, že jejich podíl bude jedna třetina zisku.

Nejprve šéf asociace Miroslav Pelta prohlašoval, že se peníze rozdělí až poté, co se odečtou náklady na šampionát. Pak ale generální sekretář Fotbalové asociace ČR Rudolf Řepka řekl, že peníze si hráči rozdělí přímo z peněz, které vybojují.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se