Melissa Reidová přiletěla do České republiky bez velkých očekávání. "Po tom, co se stalo..." připomněla autonehodu svých rodičů, při níž maminka 25. května zemřela. Vyhrát po měsíci solidně obsazený turnaj bylo pro ni příležitostí věnovat titul právě jí.

Ve finálovém kole se pozdější vítězka zpočátku hledala. Mezi deset parů vklínila bogey na tříparové jamce číslo 3 a přišla o samostatné vedení. "Dnes byly nejtěžší podmínky," připomněla Reidová vítr nad hřištěm Albatross Golf Clubu. Také greeny byly připraveny tak, aby hráčky potrápily. "Dlouho jsem se nemohla dostat do hry," připustila čtyřiadvacetiletá golfistka.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se