Od nové fotbalové sezony 2012–2013 se v Rusku bude hrát i v zimě. "Nemůžeme hrát v prosinci," ohradil se proti novému kalendáři ministr sportu Vitalij Mutko. V rozhovoru pro Ruskou státní televizi přidal: "Vzal bych toho, kdo to celé vymyslel, a v prosinci ho posadil na tribunu v Novosibirsku." 

Denní teploty tou dobou v Moskvě nebo Petrohradu dosahují maxim kolem minus 5 stupňů, na východě Asie v Novosibirsku pak bývá ještě o deset stupňů méně.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se