Stejně jako většina lidí i já jsem měla na letošním Euru několik žhavých favoritů.

Ano, skutečně používám minulý čas. Všichni totiž už vypadli. Takže postupně: Nizozemsko, Chorvatsko, Anglie, Německo a samozřejmě Česko.

Nutno říct, že týmy, ač se to někomu nemusí zdát, nevypadly kvůli silnějšímu soupeři, ani kvůli špatné vlastní hře.

Pravda je taková, že vypadly, protože já jim fandila. K tomu, aby můj favorit skončil, stačí pár drobností: sedět u televize (potažmo na stadionu), sledovat hru a přát si vítězství. Zatím se to osvědčilo u všech.

Zbývá vám ještě 60 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se