Stejně jako většina lidí i já jsem měla na letošním Euru několik žhavých favoritů.
Ano, skutečně používám minulý čas. Všichni totiž už vypadli. Takže postupně: Nizozemsko, Chorvatsko, Anglie, Německo a samozřejmě Česko.
Nutno říct, že týmy, ač se to někomu nemusí zdát, nevypadly kvůli silnějšímu soupeři, ani kvůli špatné vlastní hře.
Pravda je taková, že vypadly, protože já jim fandila. K tomu, aby můj favorit skončil, stačí pár drobností: sedět u televize (potažmo na stadionu), sledovat hru a přát si vítězství. Zatím se to osvědčilo u všech.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








