Na mistrovství Evropy odehrál Milan Petržela jen 16 minut v zápase s Ruskem, ale po turnaji si přesto vysloužil zahraniční angažmá. Plzeňský záložník odchází od čtrnáctého týmu bundesligy. V Augsburgu se setká s Janem Morávkem, kterého klub získal rovněž letos v létě.

„Měli jsme s Milanem gentlemanskou dohodu, že v případě zajímavé nabídky pro něj i klub mu Viktoria nebude v odchodu bránit,“ komentoval přestup generální manažer Viktorie Plzeň Adolf Šádek.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se