Na mistrovství Evropy odehrál Milan Petržela jen 16 minut v zápase s Ruskem, ale po turnaji si přesto vysloužil zahraniční angažmá. Plzeňský záložník odchází od čtrnáctého týmu bundesligy. V Augsburgu se setká s Janem Morávkem, kterého klub získal rovněž letos v létě.
„Měli jsme s Milanem gentlemanskou dohodu, že v případě zajímavé nabídky pro něj i klub mu Viktoria nebude v odchodu bránit,“ komentoval přestup generální manažer Viktorie Plzeň Adolf Šádek.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








