Sezona v NBA je u konce a to každoročně znamená, že začíná hra generálních manažerů a jejich hon na hvězdy. Jeden ze zatím nejzajímavějších tahů předvedli Los Angeles Lakers. Nejúspěšnější tým NBA posledních let neponechává po letošním fiasku nic náhodě a znovu chce pomýšlet na mistrovský titul, na který naposledy dosáhl v letech 2009 a 2010.

Generální manažer Mike Kupchak se proto rozhodl nevsázet na budoucnost a přivedl posilu, která má bez čekání udělat z Lakers opět favorita celé soutěže, zkušeného rozehrávače Steva Nashe z Phoenixu.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se