Sezona v NBA je u konce a to každoročně znamená, že začíná hra generálních manažerů a jejich hon na hvězdy. Jeden ze zatím nejzajímavějších tahů předvedli Los Angeles Lakers. Nejúspěšnější tým NBA posledních let neponechává po letošním fiasku nic náhodě a znovu chce pomýšlet na mistrovský titul, na který naposledy dosáhl v letech 2009 a 2010.
Generální manažer Mike Kupchak se proto rozhodl nevsázet na budoucnost a přivedl posilu, která má bez čekání udělat z Lakers opět favorita celé soutěže, zkušeného rozehrávače Steva Nashe z Phoenixu.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











