Až téměř měsíc po skončení sezony přiletěl do Prahy hokejový útočník Patrik Eliáš, který s New Jersey postoupil do finále Stanleyova poháru. Šestatřicetiletý hráč tak dodatečně převzal Zlatou hokejku pro nejlepšího českého hokejistu uplynulé sezony a zařadil se tak mezi hráče, kteří trofej získali více než jednou.
Eliáš totiž krátce po sezoně, kterou Ďáblové zakončili porážkou v šestém finálovém duelu proti Los Angeles, odcestoval na dovolenou do Karibiku a minulý týden v úterý poté ve Filadelfii absolvoval operaci tříselné kýly.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











