V Sydney skončili v deblkanoi pátí, v Aténách třetí a před čtyřmi roky v Pekingu druzí. Deblkanisté Volf se Štěpánkem vládnou českému slalomu ve své disciplíně už od konce devadesátých let.
Loni poprvé domácím neprošli nominačním sítem, ale letos na jaře ziskem titulu mistrů Evropy opět potvrdili, že zůstávají pevným článkem české reprezentace. „Po loňském výpadku s námi asi nikdo moc nepočítá, což je pro nás dobře, není na nás žádný velký tlak,“ usmívají se třiatřicetiletí kanoisté.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





