Lyžařka Šárka Záhrobská už opustila po středeční operaci nezhoubného nádoru pod mozkem jednotku intenzivní péče a poprvé zvládla i krátkou procházku v areálu nemocnice. Z ní by mohla být bývalá mistryně světa a majitelka olympijského bronzu ve slalomu propuštěna do domácího léčení během několika dnů.

"Cítí se dobře. Už neleží na jednotce intenzivní péče," řekl manažer Záhrobské Karel Tejkal. Kdy by slalomářku mohli lékaři propustit, není zatím jasné. "Už se samozřejmě moc těší domů, mimo jiné i na své dva bengálské kocoury Balú a Mauglího," prozradil Tejkal.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se