Lyžařka Šárka Záhrobská po úspěšné operaci nádoru pod mozkem opustila jednotku intenzivní péče a konečně začíná s rehabilitací. Jak sama říká, z nejhoršího už je venku.
,,Ty začátky byly samozřejmě těžké, nemůžete se sami umýt nebo dojít na záchod. Po operaci jsem se ale cítila nečekaně dobře, byla jsem sice slabá, ale každým dnem jsou znát další a další pokroky," chválí si lyžařka.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










