Svou dobrou náladou podmračený Londýn rozzáří. Česká střelkyně Kateřina Emmons v pátek odletěla do dějiště olympijských her usměvavá. Myšlenky na to, že před čtyřmi lety v Pekingu získala zlatou a stříbrnou medaili, a tudíž i nyní se od ní cenný kov očekává, ji netrápí.

„Pořád říkám, že jedna medaile je jistá pro každého, ta účastnická,“ povídala Emmons novinářům před odletem. Ačkoliv nyní nervózní není, přiznává, že před závodem ji očekávání pohltí. „Budu nohama přešlapovat, to jinak nejde,“ popisovala.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se