Svou dobrou náladou podmračený Londýn rozzáří. Česká střelkyně Kateřina Emmons v pátek odletěla do dějiště olympijských her usměvavá. Myšlenky na to, že před čtyřmi lety v Pekingu získala zlatou a stříbrnou medaili, a tudíž i nyní se od ní cenný kov očekává, ji netrápí.
„Pořád říkám, že jedna medaile je jistá pro každého, ta účastnická,“ povídala Emmons novinářům před odletem. Ačkoliv nyní nervózní není, přiznává, že před závodem ji očekávání pohltí. „Budu nohama přešlapovat, to jinak nejde,“ popisovala.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.




