Vyřešili rozpočet, našli sponzory a zachránili ligu, jenže teď ji nemají kde hrát. Baník Ostrava má před startem ligy velký problém, svaz totiž zamítl sehrání prvního domácího duelu sezony se Slavií Praha na atletickém stadionu ve Vítkovicích, kam se měl Baník po dobu rekonstrukce hrací plochy na Bazalech přestěhovat. I na městském stadionu totiž vrčí sbíječky a probíhají rekonstrukce.

Baník tak musí spoléhat na to, že mu vyjde vstříc pražský celek. Pokud by Slavia nesouhlasila s přeložením na jiný termín, musel by ostravský celek odvracet hrozbu kontumace hledáním kvalitního stadionu v jiném městě.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se