Vyřešili rozpočet, našli sponzory a zachránili ligu, jenže teď ji nemají kde hrát. Baník Ostrava má před startem ligy velký problém, svaz totiž zamítl sehrání prvního domácího duelu sezony se Slavií Praha na atletickém stadionu ve Vítkovicích, kam se měl Baník po dobu rekonstrukce hrací plochy na Bazalech přestěhovat. I na městském stadionu totiž vrčí sbíječky a probíhají rekonstrukce.
Baník tak musí spoléhat na to, že mu vyjde vstříc pražský celek. Pokud by Slavia nesouhlasila s přeložením na jiný termín, musel by ostravský celek odvracet hrozbu kontumace hledáním kvalitního stadionu v jiném městě.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









