Fotbalová Gambrinus liga o víkendu otevřela brány nového ročníku a hned na úvod oba sledované pražské týmy ztratily body. Sparta málem prohrála na Dukle, remízu jí až v nastavení zachránil Kweuke. Slavia prohrávala už před přestávkou doma s Jihlavou 0:3, ale nakonec urvala gól hlavně zásluhou dvou branek náhradníka Vošahlíka.

Úplně v jiném stylu ale do ligy nakročil mistrovský Liberec, který dominoval na hřišti Příbrami a slaboučký tým přejel jasně 4:0. Vyhrála i Plzeň, výhru 3:0 nad Hradcem sledoval téměř vyprodaný stadion. Nedařilo se naopak Baníku, který v Jablonci sestřelil David Lafata a Mladé Boleslavi, která v Teplicích neproměnila penaltu. Brno naopak zvítězilo v Uherském Hradišti a prví tři body mají i České Budějovice.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se