České basketbalistky vstoupily do olympijského turnaje v Londýně porážkou 57:66 s Čínou. Brzy prohrávaly o 12 bodů, sice dokázaly dvakrát výraznější náskok soupeře stáhnout, ale koncovka patřila znovu asijským mistryním. Dalšími soupeřkami týmu Lubora Blažka budou v pondělí Turkyně.

Češkám nevyšel vstup do utkání, jakoby měly stále problém s brzkým vstáváním na netradiční ranní začátek duelu. Samy dělaly chyby v útoku a těžko se vyrovnávaly s hodně aktivní obranou Číňanek. Naopak soupeři se dařila střela a jejich náskok rychle narostl na 12 bodů (6:18).

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se