Brazilští fotbalisté už mají jistou účast ve čtvrtfinále olympijského turnaje v Londýně. Ve svém druhém vystoupení dnes zvítězili 3:1 nad Běloruskem. Rozhodující gól dal v 65. minutě Neymar z přímého kopu. Další dva góly připravil. Dál jdou také Japonci po výhře 1:0 nad Marokem.
Brazilci v prvním duelu zdolali 3:2 Egypt a normu tří branek naplnili i dnes. Přitom už od 8. minuty prohrávali po Bressanově gólu. Jenže brzy vyrovnal útočník AC Milán Pato po Neymarově přihrávce a v druhé půli největší favorit turnaje skóre otočil.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






