Brazilští fotbalisté už mají jistou účast ve čtvrtfinále olympijského turnaje v Londýně. Ve svém druhém vystoupení dnes zvítězili 3:1 nad Běloruskem. Rozhodující gól dal v 65. minutě Neymar z přímého kopu. Další dva góly připravil. Dál jdou také Japonci po výhře 1:0 nad Marokem.

Brazilci v prvním duelu zdolali 3:2 Egypt a normu tří branek naplnili i dnes. Přitom už od 8. minuty prohrávali po Bressanově gólu. Jenže brzy vyrovnal útočník AC Milán Pato po Neymarově přihrávce a v druhé půli největší favorit turnaje skóre otočil.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se