Dojetí a pocit dobře odvedené práce, to se mísilo v pocitech šéftrenéra českých veslařů Přemysla Panušky poté, co skifař Ondřej Synek získal na olympijských hrách v Londýně stříbrnou medaili. „Je to krásné,“ řekl serveru IHNED.cz z Londýna Panuška.

Panuška sledoval finálový závod při jízdě na kole podél trati. „První kilometr byl vyrovnaný. Mahé (Drysdale) pak nastoupil, Ondra se snažil odpovědět, ale Mahé byl dnes silnější a o chloupek lepší,“ hodnotil Panuška závod ze svého pohledu.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se