České basketbalistky podle očekávání nestačily na olympijských hrách v Londýně na favorizované Američanky a prohrály 61:88. V repríze finále předloňského mistrovství světa však úvod zvládly sympaticky a ještě ve 14. minutě vedly. Po čtyřech zápasech mají na kontě jedno vítězství a v neděli si zahrají s Angolou o postup do čtvrtfinále. Američanky si připsaly 37. výhru na olympijských hrách za sebou.

Zatímco v předchozích třech duelech Češky začaly špatně, tentokrát jim vstup do duelu vyšel náramně. Možná vědomí, že nemají co ztratit, jim nesvazovalo ruce a výsledkem byly dvě rychlé trojky Vítečkové a vedení 10:0.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se