Stříbrný medailista Ondřej Synek dnes krátce po třinácté hodině přiletěl zpět do Prahy. Hned na letišti se dočkal vřelého přivítání od fanoušků a od ministra Vondry, od kterého obdržel pamětní medaili ministra obrany. "Rád bych tímto ocenil, co Ondřej Synek dokázal, považuji to jako jasný důkaz toho, že podpora armádního sportu má pro naši republiku velký význam," řekl ministr.
Sám skifař zářil štěstím a užíval si přivítaní českých fanoušků. "Překvapilo mě to, hned na letišti po mě lidi koukali, když jsem ukázal medaili, už se kolem mě seběhl dav, každý fotil, každý chtěl podpis," vážil si podpory Synek. "Dostal jsem spoustu krásných zpráv, ani nevím kolik jich bylo. Ta nejhezčí ale přišla od Věry Čáslavské. Před odletem do Londýna mi dala pírko pro štěstí, za to bych jí chtěl poděkovat."
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






