Liberečtí fotbalisté sice do nové sezóny nevstoupili v takové pohodě, v jaké byli na závěr loňského ročníku, kdy dokázali vyhrát Gambrinus ligu, přesto v domácí soutěži oba zápasy vyhráli. Odveta třetího předkola Ligy mistrů je však něco jiného a prohra 1:2 v odvetě třetího předkola s Kluží znamená, že milionářskou soutěž si Severočeši nezahrají.
Už v předchozím kole Liberec hodně potrápila kazašská Karaganda, přes kterou postoupil až díky gólu z poslední minuty prodloužení.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





