Liberečtí fotbalisté sice do nové sezóny nevstoupili v takové pohodě, v jaké byli na závěr loňského ročníku, kdy dokázali vyhrát Gambrinus ligu, přesto v domácí soutěži oba zápasy vyhráli. Odveta třetího předkola Ligy mistrů je však něco jiného a prohra 1:2 v odvetě třetího předkola s Kluží znamená, že milionářskou soutěž si Severočeši nezahrají.

Už v předchozím kole Liberec hodně potrápila kazašská Karaganda, přes kterou postoupil až díky gólu z poslední minuty prodloužení.

Zbývá vám ještě 60 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se