Osminásobní olympijští vítězové v pozemním hokeji z Indie na olympiádě v Londýně propadli. Z pěti zápasů prohráli všech pět. "Nové dno pro indický hokej - pět z pěti," psaly Hindustan Times po poslední prohře svého týmu s Belgií. "Národní hra se stala národní ostudou," přidaly.
V sobotu indickou reprezentaci čeká boj o konečné jedenácté místo v turnaji proti Austrálii. Ženy se do Londýna nedostaly vůbec.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










