Osminásobní olympijští vítězové v pozemním hokeji z Indie na olympiádě v Londýně propadli. Z pěti zápasů prohráli všech pět. "Nové dno pro indický hokej - pět z pěti," psaly Hindustan Times po poslední prohře svého týmu s Belgií. "Národní hra se stala národní ostudou," přidaly.

V sobotu indickou reprezentaci čeká boj o konečné jedenácté místo v turnaji proti Austrálii. Ženy se do Londýna nedostaly vůbec.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se