I v pátek se v Londýně rozdělovaly olympijské medaile. Na dráhu se vrátila bronzová překážkářka Zuzana Hejnová s Denisou Rosolovou a společně s dalšími členkami party, která si říká "Rychlý holky" vybojovali postup do finále čtvrtkařské štafety.

Česká čtvrtkařská štafeta naposledy startovala Na hrách před dvanácti lety a v Sydney obsadila sedmé místo. Také teď může čtveřice, v níž Hejnovou s Rosolovou doplňuje další překážkářka Bergrová a jediná specialistka na hladkou čtvrtku Bartoničková, pomýšlet na finále. V něm byly loni na mistrovství světa v Tegu sedmé, v hale v Dauhá v roce 2010 dokonce vybojovaly bronz, stejně jako na letošním mistrovství Evropy.

Zbývá vám ještě 60 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se