Ten rozdíl mezi oběma mužstvy byl evidentní, až si trenér Mladé Boleslavi Miroslav Koubek po druhé porážce 0:2 od nizozemského Twente Enschede a vyřazení z Evropské ligy pohrával s filozofickými myšlenkami. „O tom, jaká je úroveň ve vyspělých ligách a jaká je v lize naší,“ přemítal Koubek.

Ve dvojzápase s nizozemským celkem byli Středočeši bez šance. „Věděli jsme, proti komu máme tu čest. Myslím, že jsme udělali vše, na co jsme měli. Hráči ukázali charakter a do poslední chvíle chtěli s výsledkem něco udělat. Kvalitativní rozdíl byl ale veliký,“ uznal mladoboleslavský kouč.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se