Po téměř dvou měsících, kdy se v NBA otevřel trh s volnými hráči se o nikom nemluvilo častěji, než o pivotovi Dwightu Howardovi. Ten prožíval v Orlandu krušné časy, s průměrným týmem nikdy nedosáhl na titul a nepohodl se s trenérem ani generálním manažerem.

Z klubu se ale pakovali právě oni, Howard byl pro Orlando moc cenný. Jenže tvrdovhlavá prohlášení, že šestadvacetiletý nejlepší bránící hráč ligy po sezoně s týmem smlouvu stejně neprodlouží, nutila Orlando jednat a získat za něj hodnotnou náhradu, dokud to je možné.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se