Po téměř dvou měsících, kdy se v NBA otevřel trh s volnými hráči se o nikom nemluvilo častěji, než o pivotovi Dwightu Howardovi. Ten prožíval v Orlandu krušné časy, s průměrným týmem nikdy nedosáhl na titul a nepohodl se s trenérem ani generálním manažerem.
Z klubu se ale pakovali právě oni, Howard byl pro Orlando moc cenný. Jenže tvrdovhlavá prohlášení, že šestadvacetiletý nejlepší bránící hráč ligy po sezoně s týmem smlouvu stejně neprodlouží, nutila Orlando jednat a získat za něj hodnotnou náhradu, dokud to je možné.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









