V sobotu ve 13:30 odstartoval závod horských kol žen, ve kterém si velké naděje na dobré umístění dělala i česká bikerka Kateřina Nash. Na olympiádě to byl už její čtvrtý start.
Ještě jako lyžařka reprezentovala v bílé stopě v Naganu 1998 a v Salt Lake City 2002, letní hry ji čekaly po premiéře horských kol v Atlantě 1996 podruhé.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









