Během olympiády upoutaly pozornost českých fanoušků. Sotva hry v Londýně skončily, vyrazily české beachvolejbalistky Kristýna Kolocová a Markéta Sluková na turnaj Světové série do Polska, aby v prvních poolympijských odvetách potvrdily své postavení ve světové špičce.

Kolocová se Slukovou potěšily na olympiádě statečnými boji, postupem do čtvrtfinále a celkově pátým místem. „Jsme ve výborných „trenérských“ rukou, takže se nebojte, že by nám dal Simon (Nausch) na chvilku vydechnout a nechal nás jak se říká „usnout na vavřínech“. Budeme makat dál a ještě víc,“ slíbily české beachvolejbalistky na svých stránkách po olympiádě.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se