Během olympiády upoutaly pozornost českých fanoušků. Sotva hry v Londýně skončily, vyrazily české beachvolejbalistky Kristýna Kolocová a Markéta Sluková na turnaj Světové série do Polska, aby v prvních poolympijských odvetách potvrdily své postavení ve světové špičce.
Kolocová se Slukovou potěšily na olympiádě statečnými boji, postupem do čtvrtfinále a celkově pátým místem. „Jsme ve výborných „trenérských“ rukou, takže se nebojte, že by nám dal Simon (Nausch) na chvilku vydechnout a nechal nás jak se říká „usnout na vavřínech“. Budeme makat dál a ještě víc,“ slíbily české beachvolejbalistky na svých stránkách po olympiádě.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





