Do úterka muž v červeném trikotu pro lídra závodu kolem Španělska po dojezdu 4. etapy ve Valdezcaray jen těžko hledal slova.
"Nezlobím se proto, že jsem přišel o vedení, ale proto, že jezdci Sky ukázali, že nemají vůbec žádný respekt," řekl novinářům alejandro Valverde, který si dokonce situaci po dojezdu etapy běžel vyříkat do týmového autobusu stáje Sky.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











