První gól dali fotbalisté Plzně v zápase pátého ligového kola proti Mladé Boleslavi až po přestávce. Tentokrát ale nebyla impulzem změna stran. Byla to změna v sestavě. Přesněji dvě změny. Trenér Pavel Vrba poslal do hry Františka Rajtorala a Pavla Horvátha.
"Moc dobře víme, jak jsou pro nás oba důležití," přitakal autor první branky Marek Hanousek. Juniorský reprezentant nastoupil teprve podruhé v základní sestavě a stejně jako předtím v Ostravě přispěl ke tříbodovému zisku. Právě jeho hlavu našla v pokutovém územi Horváthova přihrávka. "Horvi je jejich mozek," konstatoval člen poraženého středočeského týmu Jan Štohanzl.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










