Sparta sice před týdnem v Rotterdamu přišla a senzační vedení, remíza 2:2 ji však přesto dávala velkou naději na postup. Feyenoord do Prahy nepřijel pro nic jiného než pro výhru. "Bude důležité, abychom pokračovali v dobrém výkonu, který jsme ukázali v poslední půlhodině domácího zápasu," prozradil trenér Koeman před zápasem.
Sparťané vyhráli odvetu 2:0, první gól si díky penaltě připsal střelec dvou branek z prvního utkání Václav Kadlec. Druhý přidal po centru Matějovského Jarošík.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









