Sparta sice před týdnem v Rotterdamu přišla a senzační vedení, remíza 2:2 ji však přesto dávala velkou naději na postup. Feyenoord do Prahy nepřijel pro nic jiného než pro výhru. "Bude důležité, abychom pokračovali v dobrém výkonu, který jsme ukázali v poslední půlhodině domácího zápasu," prozradil trenér Koeman před zápasem.

Sparťané vyhráli odvetu 2:0, první gól si díky penaltě připsal střelec dvou branek z prvního utkání Václav Kadlec. Druhý přidal po centru Matějovského Jarošík.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se