Bývalý sparťanský útočník Bony Wilfried z Pobřeží slonoviny chce odejít z nizozemského Arnhemu, kde potvrdil svou pověst kanonýra, ale zatím to vypadá, že zůstane v nizozemské lize.
"Včera zamítli můj přestup do Aston Villy," řekl pro nizozemský De Telegraaf hráč, který v minulé sezoně nastřílel v tamní soutěži 18 gólů a touží hrát v celku zvučnějšího jména. Nyní se však zdá, že bude muset zůstat v Arnhemu i když už v médiích proběhly informace i o zájmu z Chelsea ale také například z Rubinu Kazaň a dalších celků.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






