Bývalý sparťanský útočník Bony Wilfried z Pobřeží slonoviny chce odejít z nizozemského Arnhemu, kde potvrdil svou pověst kanonýra, ale zatím to vypadá, že zůstane v nizozemské lize.

"Včera zamítli můj přestup do Aston Villy," řekl pro nizozemský De Telegraaf hráč, který v minulé sezoně nastřílel v tamní soutěži 18 gólů a touží hrát v celku zvučnějšího jména. Nyní se však zdá, že bude muset zůstat v Arnhemu i když už v médiích proběhly informace i o zájmu z Chelsea ale také například z Rubinu Kazaň a dalších celků.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se