Poučenější, silnější a odolnější Viktoria Plzeň se představila v nedělním večerním utkání na hřišti pražské Dukly, jímž skončilo šesté kolo fotbalové ligy. Trenér Pavel Vrba vysvětlil, v čem to spočívalo: "Po pohárových utkáních jsme loni měli problémy a většinou jsme ztráceli body. Hráči se z minulé sezony poučili."

Loni se západočeský tým dostal do Ligy mistrů a s těžkými soupeři Barcelonou a Milánem se soustředil na to, aby nezklamal. Přes Borisov postoupil díky třetímu místo ve skupině ještě do Evropské ligy, takže na mezinárodním poli získal spoustu zkušeností a sebevědomí. Jenže o následujícím víkendu na domácí scéně to nebývalo ono.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se