Schváleno. Fotbaloví reprezentanti dostanou polovinu prémií za uhrané body v kvalifikaci o postup na mistrovství světa hned. Výkonný výbor Fotbalové asociace České republiky posvětil návrh, s kterým po jednání s hráči a realizačním týmem přišel předseda asociace Miroslav Pelta.
„Bylo to předjednané, prošlo to výkonným výborem se stoprocentní podporou,“ konstatoval Pelta, podle něhož je tento návrh férový. Reprezentanti dostanou za uhraný bod v kvalifikaci 50 tisíc a za výhru 150 tisíc korun, hned tedy bude vypláceno 25 tisíc resp. 75 tisíc korun. Zbytek až v případě postupu na mistrovství světa.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










