Schváleno. Fotbaloví reprezentanti dostanou polovinu prémií za uhrané body v kvalifikaci o postup na mistrovství světa hned. Výkonný výbor Fotbalové asociace České republiky posvětil návrh, s kterým po jednání s hráči a realizačním týmem přišel předseda asociace Miroslav Pelta.

„Bylo to předjednané, prošlo to výkonným výborem se stoprocentní podporou,“ konstatoval Pelta, podle něhož je tento návrh férový. Reprezentanti dostanou za uhraný bod v kvalifikaci 50 tisíc a za výhru 150 tisíc korun, hned tedy bude vypláceno 25 tisíc resp. 75 tisíc korun. Zbytek až v případě postupu na mistrovství světa.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se