Příštím rokem už bude moci hrát seniorské turnaje, neboť v únoru završí Vijay Singh padesátku. Sám cítí, že už to není ono, protože čtyři roky nevyhrál žádný turnaj mezi golfovou špičkou. Teď tu šanci má a ne na ledajakém turnaji. Dostal se do vedení na BMW Championship, kde se odehrává souboj velikánů Roryho McIlroye a Tigera Woodse o nejlepšího hráče amerického okruhu.

Singh jím kdysi sám býval. Vyhrál tři majory, třikrát vyhrál finanční pořadí PGA Tour a v roce 2008 vyhrál i FedEx Cup díky tomu, že byl nejlepší v úvodních dvou ze čtyř dílů play-off - The Barclays a Deutsche Bank Championship. Podle současného bodovacího systému s resetem bodů by mu to nemuselo stačit, tenkrát před čtyřmi lety už druhá polovina soutěže postrádala dramatičnost, protože vítěz byl dopředu takřka jasný.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se