Silný vítr byl největším soupeřem Tomáše Berdycha v semifinále US Open. Český tenista v něm prohrál s Britem Andym Murraym 1:3 na sety a přišel o možnost zahrát si v New Yorku poprvé finále.
"Vítr byl největší rozdíl, detail, který Andymu k vítězstvím pomohl. Kdyby hrál to co dneska a podmínky nebyly až tak divoké, mohlo to být zajímavější," řekl Berdych Radiožurnálu a deníku Sport po prohře 7:5, 2:6, 1:6 a 6:7. "Vítr byl můj další soupeř, opravdu na dvorci panovaly strašně těžké podmínky," uvedl český hráč.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





