Silný vítr byl největším soupeřem Tomáše Berdycha v semifinále US Open. Český tenista v něm prohrál s Britem Andym Murraym 1:3 na sety a přišel o možnost zahrát si v New Yorku poprvé finále.

"Vítr byl největší rozdíl, detail, který Andymu k vítězstvím pomohl. Kdyby hrál to co dneska a podmínky nebyly až tak divoké, mohlo to být zajímavější," řekl Berdych Radiožurnálu a deníku Sport po prohře 7:5, 2:6, 1:6 a 6:7. "Vítr byl můj další soupeř, opravdu na dvorci panovaly strašně těžké podmínky," uvedl český hráč.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se