Počtvrté za sebou nedala česká fotbalová reprezentace gól a trenér Michal Bílek se zmohl jen na konstatování, že věří ve změnu. Prohra 0:1 v Teplicích s Finskem je navíc přesným opakem toho, s čím mužstvo mělo do utkání jít, totiž zvýšit si proti outsiderovi sebevědomí pro kvalifikační zápasy o postup na mistrovství světa proti Maltě a Bulharsku, které přijdou za měsíc.
"Strach nemám, i když porážka je nepříjemná," konstatoval kouč, jenž i na svůj obvyklý stoicismus vykazoval známky rozladění. "Jsem zklamán jako po jakékoli porážce," komentoval to.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









