Počtvrté za sebou nedala česká fotbalová reprezentace gól a trenér Michal Bílek se zmohl jen na konstatování, že věří ve změnu. Prohra 0:1 v Teplicích s Finskem je navíc přesným opakem toho, s čím mužstvo mělo do utkání jít, totiž zvýšit si proti outsiderovi sebevědomí pro kvalifikační zápasy o postup na mistrovství světa proti Maltě a Bulharsku, které přijdou za měsíc.

"Strach nemám, i když porážka je nepříjemná," konstatoval kouč, jenž i na svůj obvyklý stoicismus vykazoval známky rozladění. "Jsem zklamán jako po jakékoli porážce," komentoval to.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se