V posluchárně Fakulty tělesné výchovy a sportu si úspěšní čeští basketbalisté vyslechli poděkování od představitelů basketbalové federace, naposledy se poplácali po zádech a pak se po postupu na mistrovství Evropy rozešli. Věří, že se za necelý rok znovu všichni sejdou, aby mohli vyrazit na společnou cestu za úspěchem na Euru ve Slovinsku.

„Mám pocit, že jsme českému basketbalu vrátili prestiž. Už během kvalifikace jsme od ostatních trenérů slyšeli uznání, kolik máme v sestavě mladých hráčů a kolik jim dáváme prostoru,“ prohlásil po návratu z posledního zápasu z Turecka trenér českého týmu Pavel Budínský.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se