V rámci čtyřdenního soustředění v Českém Dubu nastoupili čeští hráči proti Polákům, aby vyladili poslední detaily, vyzkoušeli herní varianty a upevnili si sebevědomí před evropským šampionátem. "Na dvou místech sestavy ještě váhám," komentuje přípravu trenér Radek Pokorný. "Dnešní zápas mi hodně napověděl."
Utkání v žádném případě nepřipomínalo přátelák. Soupeři hráli tvrdě a s nasazením. Čeští hráči ukazovali, proč jsou úřadujícími vicemistry Evropy. Vpředu byli nebezpečnější než soupeř, a v poločase vedli 2:0. I ve druhé půli byly kombinace českého týmu nebezpečnější. Polákům jejich bojovnost nestačila a Češi pohodlně přidali další dvě branky, i když nebezpečný byl po změně stran i soupeř.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











