V rámci čtyřdenního soustředění v Českém Dubu nastoupili čeští hráči proti Polákům, aby vyladili poslední detaily, vyzkoušeli herní varianty a upevnili si sebevědomí před evropským šampionátem. "Na dvou místech sestavy ještě váhám," komentuje přípravu trenér Radek Pokorný. "Dnešní zápas mi hodně napověděl."

Utkání v žádném případě nepřipomínalo přátelák. Soupeři hráli tvrdě a s nasazením. Čeští hráči ukazovali, proč jsou úřadujícími vicemistry Evropy. Vpředu byli nebezpečnější než soupeř, a v poločase vedli 2:0. I ve druhé půli byly kombinace českého týmu nebezpečnější. Polákům jejich bojovnost nestačila a Češi pohodlně přidali další dvě branky, i když nebezpečný byl po změně stran i soupeř.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se