Vstup do nového ročníku fotbalistům madridského Realu opravdu nevyšel. Nejprve sice svěřenci trenéra José Mourinha dokázali zvítězit v předsezónním superpoháru proti Barceloně, v lize už ale stihli nasbírat ve čtyřech zápasech dvě prohry.
Ta poslední přišla v utkání se Sevillou, která zvítězila 1:0 brankou ze samotného úvodu utkání. Kouč Bílého baletu po duelu pak marně vysvětloval, proč jeho hráči už poněkolikáté předvedli mírně řečeno nestandardní výkon. "Jako kdybych tady neměl svůj tým. Jen pár hráčů se na zápas pořádně soustředilo," hledal slova Mourinho.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





