Fotbalisté Sparty prohráli v Lyonu 1:2. Do Evropské ligy vstoupili porážkou, která mohla být i vyšší, ale útočník domácích Bafétimbi Gomis hosty dlouho šetřil a zahazoval jednu šanci za druhou. 

První půlhodina by se místo zápasu Lyon – Sparta dala popsat jako souboj Gomis – Vaclík. Útočník přezdívaný „Baby Drogba“ na sparťanského brankáře dvakrát nevyzrál ve vyložených příležitostech. "Překvapilo mě, že tam Gomis při těch šancích prohodil pár českých slovíček," přidal zajímavost brankář Vaclík. Sparta tak poločas dotáhla do stavu 0:0.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se