"Je to divné, ani nepamatuju, kdy jsem tu hrál naposled. Možná na soustředění repre," zamýšlel se obránce Avantgardu Omsk Martin Škoula nad tím, jaký to je pocit v dresu ruského klubu soupeřit s českým.
Škoula po 60 minutách hry v holešovické Tipsport Areně proti pražskému Lvu musel skousnout závěrečný účet tří obdržených branek. Bohatýři z Omsku zvládli vstřelit jen jednu. "Jedou jako mašiny, no..." konstatoval k šesti vítězstvím ze sedmi zápasů českého nováčka KHL.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










