Co je pro vás dnes větší konkurence - jiní pekaři, nebo obchodní řetězce se svými obchodními politikami orientovanými na cenu, ale také na prodej "vlastního" rozpékaného pečiva?
Když budu mluvit za Adélku, tak s konkurencí jsme se uměli vždycky bez problémů porvat, pokud šlo o férový boj. Ale když do obchodu vstoupí různé zahalené vazby, dále osobní preference obchodníka, a ne zákazníka, tak s tím se nám bojuje těžko. Co nám také dělá starosti, to jsou dovozy mraženého a dotovaného zboží. Když víte, že za dané peníze to s ohledem na ceny surovin nemůže nikdo vyrobit, a k tomu když si představíte, že takové zboží k nám jede přes půl Evropy, tak to není úplně normální stav.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



