Co je pro vás dnes větší konkurence - jiní pekaři, nebo obchodní řetězce se svými obchodními politikami orientovanými na cenu, ale také na prodej "vlastního" rozpékaného pečiva?

Když budu mluvit za Adélku, tak s konkurencí jsme se uměli vždycky bez problémů porvat, pokud šlo o férový boj. Ale když do obchodu vstoupí různé zahalené vazby, dále osobní preference obchodníka, a ne zákazníka, tak s tím se nám bojuje těžko. Co nám také dělá starosti, to jsou dovozy mraženého a dotovaného zboží. Když víte, že za dané peníze to s ohledem na ceny surovin nemůže nikdo vyrobit, a k tomu když si představíte, že takové zboží k nám jede přes půl Evropy, tak to není úplně normální stav.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se