"Smíšené pocity," řekl trenér libereckých fotbalistů Jaroslav Šilhavý na úvod svého hodnocení zápasu s Baníkem Ostrava. Jeho tým remizoval 2:2 a je to již třetí nerozhodný výsledek na domácím hřišti za sebou. "Za to, že jsme vyrovnali, nakonec musíme být rádi."

Ano, mistr znovu prohrával, tentokrát dokonce o dva góly. Hosté je dali už v prvním poločase, přestože jinak se k ničemu nedostali. Jejich kouč Radoslav Látal si postěžoval: "Kdybychom vydrželi ještě deset minut, dotáhli bychom utkání do vítězného konce."

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se