Loňská sezona se mu kvůli úspěšnému tažení Phoenixu v play-off NHL protáhla, končil o měsíc později, než byl zvyklý. Proto se do zápasového tempa Radim Vrbata zatím nežene.

V hokejovém klubu v Mladé Boleslavi, který mu částečně i patří, zatím trénuje a vyhlíží výsledky dalšího jednání o nové kolektivní smlouvě mezi hráči NHL a majiteli klubů zámořské hokejové soutěže. Brzký konec výluky ale nečeká. Že by ale nezačala sezona vůbec, si taky nemyslí.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se