Disciplinární komise Fotbalové asociace ČR rozhodla - Limberský pád nafilmoval. Plzeňský obránce přifilmoval pád v souboji se sparťanským záložníkem Josefem Hušbauerem v závěru prvního poločasu utkání 7. kola první ligy se Spartou. Rozhodčí Matějek odpískal penaltu, ze které rozhodl domácí kapitán Pavel Horváth o výhře Plzně 1:0.

Pražanům se nelíbily i některé další výroky sudího Matějka a v přestávce dokonce zvažovali, že nepošlou tým do druhé půle. Duel pak označili za tendenčně řízený. Komise Limberského potrestala pokutou 40 tisíc korun, přičemž v trestu jsou zahrnuty i Limberského výroky na adresu Sparty.  "Sparta získala dvacet titulů tím, že jí pomáhali rozhodčí. Myslím si, že by neměli brečet." znělo z obráncových úst po zápase.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se