Fotbalisté Jablonce jsou po devátém kole novým vedoucím týmem první ligy. V dnešní dohrávce doma remizovali s Duklou 2:2 a díky lepšímu skóre se dostali na první místo před Plzeň. Důležitý bod Jablonci zajistil ve třetí minutě nastaveného času kanonýr Lafata sedmým gólem v sezoně. Dukle k výhře nestačilo, že dvakrát v zápase vedla, navíc neproměnila penaltu. Na výhru Pražané čekají už šest zápasů a zůstávají jedenáctí.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se