Po nejhorším startu za 101 let prožili fotbalisté Liverpoolu týden naděje. Po postupu v Ligovém poháru přes West Bromwich zvítězili „Reds“ v sobotu v Premier League v Norwichi 5:2 a připsali první ligovou výhru v letošní sezoně.
Už před utkáním prohlásil liverpoolský útočník Luis Suárez, že o síle týmu nepochybuje a že filozofie nového manažera Brendana Rodgerse je správná. A uruguayský střelec vzal vše do svých rukou a v Norwichi dal tři góly, což se mu na stejném stadionu podařilo i v loňské sezoně. „I loni tu hrál úžasně a dával krásné branky. Tohle bylo jeho další mistrovské představení,“ glosoval to Rodgers.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










