Po dvou zápasech v Lize mistrů má Borussia Dortmund stejně bodů jako za celou loňskou základní skupinu. Německý mistr ale mohl mít víc než čtyři body, ve středu večer sahal Dortmund po výhře na půdě Manchesteru City, o kterou přišel až v 89. minutě gólem Maria Balotelliho z penalty a utkání skončilo remízou 1:1.
Borussia však naznačila, že vyzrává, a domácí Citizens přehrála a měla o poznání víc gólových šancí. „Dortmund hrál lépe než my a momentálně je lepším týmem než my,“ prohlásil manažer City Roberto Mancini.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











