Není sporu o tom, že fotbalisté Sparty zvítězili v dohrávce 10. ligového kola nad Baníkem Ostrava zaslouženě. Jejich výhra 2:0 má však škraloup, před druhým gól zahrál sparťanský obránce Tomáš Zápotočný rukou.

„Musím se přiznat, zahrál jsem rukou. Šel jsem tam do hlavy, ruka mi zůstala za tělem a trefilo mě to do ní. Bylo to nechtěné, chtěl jsem hrát hlavou, ale byl to nekoordinovaný pohyb a spadlo mi to na ruku,“ popisoval upřímně Zápotočný.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se