Petr Jiráček prožil období plné frustrace, nejprve půl roku laboroval se zraněním, poté prožil komplikovaný přestup z Wolfsburgu do Hamburku a start v novém týmu se mu vůbec nevydařil - dostal červenou kartu a pykal. V sobotu se však vrátil do základní sestavy HSV a užívá si zlepšení formy německého klubu.

"Tenhle půlrok byl trošku jako na houpačce, takže jsem rád, že se to teď trochu uklidnilo. Doufám, a musím zaťukat, že to špatné už mám za sebou a že teď už to bude jenom dobré," řekl Jiráček novinářům.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se