Když jedna strana tratí, druhá vydělává. Když tedy NHL nebyla schopna domluvit se se svými hráči na platových a jiných podmínkách angažmá definovaných kolektivní smlouvou, logicky přichází o nějaké peníze.

Nejlepší hokejisté světa ale chtějí hrát. Sahají proto po nabídkách v Rusku, Švýcarsku, nebo Česku a hokejové prostředí tam na nich přirozeně vydělává. Projděme si přehledně to, kdo a jak?

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se