Fakt, že se první útočník národního týmu Tomáš Pekhart nedostal během dvou ze tří kvalifikačních zápasů k žádné střele, mnohé vypovídá o hře mužstva, které vede trenér Michal Bílek. "Musím přiznat, že se mi dobře nehrálo. Špatně se mi to hodnotí," soukal ze sebe Pekhart po úterní bezbrankové remíze s Bulharskem v kvalifikaci o postup na mistrovství světa v Brazílii.
Češi byli dlouhou dobu v ofenzivě malátní, chyběl jim pohyb, překvapivý moment, přesnost, pokus o zakončení. Bulhary český tým přitlačil až v závěru zápasu. "Měli jsme převahu, ale takovou jalovou," popsal úsilí českého týmu obránce Theodor Gebre Selassie.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










