Fakt, že se první útočník národního týmu Tomáš Pekhart nedostal během dvou ze tří kvalifikačních zápasů k žádné střele, mnohé vypovídá o hře mužstva, které vede trenér Michal Bílek. "Musím přiznat, že se mi dobře nehrálo. Špatně se mi to hodnotí," soukal ze sebe Pekhart po úterní bezbrankové remíze s Bulharskem v kvalifikaci o postup na mistrovství světa v Brazílii.

Češi byli dlouhou dobu v ofenzivě malátní, chyběl jim pohyb, překvapivý moment, přesnost, pokus o zakončení. Bulhary český tým přitlačil až v závěru zápasu. "Měli jsme převahu, ale takovou jalovou," popsal úsilí českého týmu obránce Theodor Gebre Selassie.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se